Czy zdarza Ci się większość dnia spędzać w korkach i kolejkach? Czasami marzy Ci się, by ktoś robił za Ciebie codzienne zakupy? Myśl o kolejnej wizycie w urzędzie przyprawia Cię o migrenę? Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, powinieneś rozważyć zaangażowanie terenowego asystenta.

Usługa Asystentów Terenowych jest jednym z elementów oferty pionierskiej na polskim rynku usług asystenckich firmy Brella. Firma zatrudnia ponad stu asystentów terenowych w wojewódzkich miastach terenowych, którzy na specjalne życzenie Klienta mogą wykonywać zadania również w miastach ościennych. Usługę doceniają wszyscy wiecznie zajęci Klienci, a szczególnie Ci, którzy prowadzą działalność w więcej niż jednym mieście naraz.

Jak to wygląda?

Zasada działania usługi jest naprawdę prosta. Klient zgłasza firmie zadanie do wykonania, a asystenci ustalają szczegóły zlecenia, koordynując pracownika w terenie. Po wykonaniu zlecenia asystent przesyła raport godzinowy, a Klient dostaje podsumowanie wykonanych czynności. W razie potrzeby może dostać również materiały takie jak np. bilety i potwierdzenia rezerwacji.

Potrzebujesz umówić wizytę u dentysty dla syna? Nie ma problemu, asystent skontaktuje się z przychodnią. Chcesz zrobić duże zakupy spożywcze? Asystent kupi wszystko, czego potrzebujesz i dostarczy do domu. Nie masz kiedy odebrać przesyłki? Asystent może dla Ciebie pojechać na pocztę, a ty nie będziesz męczony już przez powtórne awiza! Tego rodzaju zadania zajmują nawet 40 godzin każdego miesiąca – pomyśl, ile w tym czasie mógłbyś zrobić!

To tylko kilka przykładów zadań, które mogą dla Ciebie wykonać asystenci Brelli! Jeszcze więcej pomysłów możesz znaleźć na stronie internetowej firmy. Pracujący dla niej asystenci są osobami na tyle elastycznymi i zorganizowanymi, że ilość potencjalnych typów zleceń jest niemalże nieograniczona. Za każdym razem możesz liczyć na terminowe i satysfakcjonujące wykonanie.

Dzięki asystentowi masz zatem możliwość zaoszczędzenia czasu na żmudnych czynnościach, w których wcześniej tkwiłeś po uszy. Możesz wtedy w pełni poświęcić się realizowaniu swoich celów.

Asystent terenowy dla osób chorych i niepełnosprawnych

Usługa Asystentów Terenowych jest również idealna dla osób chorych i niepełnosprawnych. Osoba, mogąca wykonać dla nich codzienne czynności, którymi samodzielnie trudno byłoby im się zająć, może być dla nich naprawdę niezwykłą pomocą.

Asystent Brelli to oszczędność kosztów

Jednym z powodów, dla których Klienci bardzo cenią sobie usługi firmy Brella, jest możliwość zaoszczędzenia dużej ilości środków. Ponieważ asystent jest pracownikiem Brelli, a nie Klienta, ten drugi nie musi martwić się o koszty pracy (ZUS, podatki, wyposażenie stanowiska pracy). W rezultacie może liczyć na nawet kilkukrotnie mniejsze koszty.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z cennikiem. Co ważne, jednym z oferowanych przez firmę modeli współpracy jest rozliczenie za efekt, dzięki czemu możesz wypróbować usługę zupełnie bez ryzyka.