sausage-4-1320162-1279x852Chyba każdy z nas zna zapach domowej wędliny, o jej walorach smakowych nie trzeba przekonywać, gdyż każdy człowiek z pewnością wie, co oznacza taka wędlina dla naszego podniebienia.

Rozpłynięcie się nad tym smakiem to niczym raj dla duszy. Co decyduje o tym, że to właśnie wędliny tradycyjne kochamy najbardziej? Walory smakowe, które powodują, że jedzenie to przyjemność. Aromat, który uwielbiamy i który jest wpisany w naszą polską tradycję. Wędliny tradycyjne kojarzą nam się z zapachem prawdziwej wsi, pysznego ekologicznego jedzenia i naturalności pozbawionej wszelkich chemicznych dodatków.

Wędliny bez konserwantów są nie tylko niesamowitą i zdrową ucztą, ale też przywołują wszystkie wspomnienia z dzieciństwa i przenoszą nas w czasy naszych babć i prababć, które przygotowywały domowe wyroby wędliniarskie. Dzisiaj na rynku jest dostępnych wielu producentów, którzy oferują  wyrób wędlin tradycyjnych z dbałością o każdy szczegół. Wszystkie składniki dopracowane są tak, aby w 100% oddawały smak prawdziwej tradycyjnej wędliny. Uzyskanie smaku prawdziwej polskiej kiełbasy to przepis na sukces.  Producenci dokładają wszelkich starań, aby smak pozostał niezmienny i był dokładnie taki sam, jak przystało na domowy wyrób.

Czym charakteryzuje się prawdziwa swojska wędlina? Unikatowym zapachem, który zna z pewnością każdy z nas , nieocenionym smakiem, który pobudza wszystkie zmysły, a pozbawiona wszelkich konserwantów wędlina jest produktem zdrowym i odżywczym. Przywołuje najlepsze wspomnienia z dzieciństwa, najlepszy smak i aromat, którego nie da się zapomnieć. Wędliny tradycyjne to produkt, który ciężko jest nie lubić. Domowe wyroby wędliniarskie  cechują się najwyższą jakością mięsa oraz przypraw. Mięso pochodzi od lokalnych hodowców  albo ubojni. Przyprawy sprowadzane są również od sprawdzonych i pewnych dostawców i z lokalnych upraw, co sprawia, że ich aromat jest niepowtarzalny i co ważne, prawdziwy i naturalny!  Ręczne formowanie kiełbas, peklowanie i sznurkowanie wykonywane są z należytą starannością i dokładnością. Wyroby naturalne, bez użycia ulepszaczy smakowych, sztucznych aromatów nadają tradycyjnej wędlinie niezastąpiony smak i zapach. Każdy wyrób wędliny jest idealnie dopracowany, tak aby oszałamiał swoim niepowtarzalnym smakiem.  A to w dzisiejszych czasach jest na skalę złota!