Zdjęcia i filmy to najpiękniejsze pamiątki uwieczniające ważne chwile, które pozostają z nami na zawsze. Zarówno jedna, jak i druga forma utrwalania wspomnień ma swoje zalety, jak i wady. Film po jakimś czasie może stracić na jakości, zaś zdjęcie jest statycznym obrazem. Warto więc szczególne momenty uwieczniać na obydwa sposoby. Aby jednak wspomnienia były wiecznie żywe, zdjęcia i filmy muszą być wykonane przez osobę, dla której ich tworzenie jest pasją i która zna najważniejsze techniki.

Jak wybrać dobrego fotografa?

Ślub i wesele to najpiękniejsze wydarzenie w życiu nie tylko Pary Młodej, ale także wszystkich gości weselnych. Chwili składania przysięgi małżeńskiej towarzyszą niezwykłe emocje, wzruszenie i radość, które Państwo Młodzi bez wątpienia zapamiętają na całe życie. Choć moment ten pozostanie na zawsze w sercach zarówno ich, jak i gości, warto uwiecznić go na zawsze. Mimo tego, że zdjęcie jest statyczne, dobry fotograf wykona je tak, że wszystkie emocje będą na nim zapisane jak żywe. Odpowiednie wyczucie chwili, szybki czas reakcji, profesjonalny sprzęt oraz znajomość technik wykonywania doskonałych jakościowo fotografii to zdecydowana większość niezbędnych cech, jakie powinien spełniać fotograf, szczególnie ślubny. Jednak nawet to nie wystarczy, jeśli robienie zdjęć będzie traktować on jak zwykłą pracę. Do tworzenia takich zdjęć niezbędna jest więc przede wszystkim pasja. O tym, jaka powinna być fotografia ślubna, Karina Giętkowska, fotograf z ogromnym zaangażowaniem, wie doskonale i stara się oddać jak najwięcej emocji w każdym zdjęciu.

Cechy doskonałej fotografii

Sesja zdjęciowa, aby oddawać w pełni charakter uwiecznionej chwili, powinna stanowić pewną historię. Oglądając kolejne fotografie, nieopisane ani jednym słowem, powinniśmy wyczuwać emocje ludzi znajdujących się na nich. Dobrze wykonane fotografie sprawiają, że w ich przeglądanie wciągamy się nie wiedząc nawet kiedy. Ślubne zdjęcia stanowią pamiątkę na całe życie, a wybór fotografa należy do jednej z najważniejszych kwestii podczas przygotowań. Równie ważna co doskonałe uchwycenie kadru jest profesjonalna obróbka fotografii. Koniecznie zapoznaj się z portfolio fotografa, na którego wstępnie padł wybór. Powinien on być w tym dniu Waszym przyjacielem, którego obecność będzie jak najbardziej pożądana. Jeśli więc interesuje Cię profesjonalna fotografia ślubna, Karina Giętkowska będzie doskonałym wyborem.