Oryginalnie, unikatowo, inaczej niż wszyscy – wielu z nas poszukuje dla siebie sposobu na to, jak się ubierać. Nie ma też jednej, uniwersalnej recepty na to, aby dobrze i atrakcyjnie się ubierać. Są jednak porady, które mogą pomóc w znalezieniu swojego stylu. Zapraszamy do zapoznania się z nimi!

W sklepach można znaleźć obecnie wiele ubrań. Nie każdy z nas jednak wie, co dla siebie wybierać, aby jednocześnie wyglądać dobrze, ciekawie i czuć się komfortowo w swojej skórze. Przede wszystkim warto pamiętać o tym, że najważniejsze jest wyszukanie swojego własnego stylu – nie musi on pokrywać się z najnowszą modą, nie musi być związany z wysokimi kosztami zakupu ubrań, ale powinien być odzwierciedleniem twojego charakteru i gustu.

 

Poszukiwanie własnego stylu nie jest jednak tak proste, jak może się wydawać. Przede wszystkim warto zrobić rozeznanie – zobaczyć, czym wyróżniają się różne style ubierania się, na przykład bardziej elegancki, casualowy, sportowy, vintage. W tym celu pomocne są różne blogi internetowe i serwisy społecznościowe. Gdy jednak nadal nie wiesz, na co się zdecydować, bazą do poszukiwania swojego stylu mogą być proste ubrania – jeansy oraz koszulka. Na tej bazie możesz dobierać inne elementy, które będą odpowiadały ci najbardziej. Nie spiesz się i nie działaj impulsywnie, ale dokładnie analizuj i porównuj różne ubrania i dodatki.

 

Możesz też spróbować przerabiać swoje obecne ubrania lub nauczyć się szyć, jeżeli nie znajdujesz w sprzedaży tego, co najbardziej ci się podoba. Możesz zamawiać materiały z ciekawymi nadrukami, na przykład sklep CottonBee.pl oferuje wysokiej jakości tkaniny z nadrukiem na życzenie, w tym druk na kretonie, druk na satynie czy na gabardynie. Na CottonBee.pl możesz przebierać w najróżniejszych wzorach, a także możesz zlecać wykonanie własnych. Na zwiewne bluzki dobrym wyborem będzie druk na satynie albo woalu, z kolei na żakiety sprawdzi się gabardyna lub płótno przypominające len.

 

Życzymy powodzenia w poszukiwaniu swojego stylu – to podstawa, aby czuć się dobrze i wyglądać oryginalnie!