Praca dorywcza to elastyczna forma zatrudnienia, która może okazać się idealną metodą, aby dorobić trochę pieniędzy w wolnym czasie. Dotyczy każdego zajęcia, a jej formuła przypomina trochę tryb pracy sezonowej, przy czym zajęcie dodatkowe można wykonywać przez cały rok. To idealna forma zagospodarowania wolnego czasu w przypadku osób, które pracują na niepełny etat, prowadzą działalność gospodarczą, właśnie przeszły na emeryturę czy w przypadku młodych mam, które chcą twórczo wykorzystać czas spędzany z dzieckiem w domu.

Jaką pracę dorywczą wybrać?

Jeśli zastanawiasz się, jaką pracę dorywczą wybrać, z pomocą przychodzi Ci ten tekst. Wśród ofert znajdują się m.in. opieka nad dziećmi, starszymi, samotnie mieszkającymi osobami albo niepełnosprawnymi, udzielanie korepetycji z różnych przedmiotów, wyprowadzanie psa na spacer, zdalne tłumaczenia z języka, sprzątanie biur czy sklepów w centrach handlowych, prasowanie koszul albo prowadzenie domu czy praca na zmywaku. Jak widać, na rynku nie brakuje możliwości, zanim zdecydujesz się na konkretną formę dorabiania, weź pod uwagę własne możliwości i ograniczenia – zastanów się, czego oczekujesz i co jesteś w stanie zaoferować.

Jeśli nadal nie jesteś zdecydowany…

…pomyśl o jeszcze jednej możliwości, a mianowicie pracy konsultantki albo konsultanta. To jedna z najciekawszych form pracy dorywczej, która stwarza dużo możliwości, a zarazem jest na tyle elastyczna, że w roli konsultanta świetnie odnajdą się wszyscy bez względu na wiek czy płeć – mamy, panie na emeryturze czy młodzi ojcowie. Podejmując pracę konsultanta, warto pomyśleć o znanej firmie kosmetycznej AVON, która zajmuje się sprzedażą perfum, akcesoriów do makijażu oraz pielęgnacji ciała, a także ubrań czy produktów codziennego użytku. Ta marka jest doskonale znana i ceniona przez miliony Polek – rekomendują ją aktorki i gwiazdy polskiego show-biznesu, np. Małgorzata Socha, Małgorzata Kożuchowska czy Katarzyna Zielińska.

Co to znaczy być konsultantem?

Mówiąc krótko i na temat, konsultant AVON to osoba, która zajmuje się sprzedażą kosmetyków i produktów marki i pobiera z tego tytułu marżę. Konsultantem może zostać każdy, ale to idealne zajęcie przede wszystkim dla tych osób, które bardzo cenią sobie swój czas wolny, chce być swoim szefem i swobodnie decydować o czasie pracy. Do pracy w roli konsultantki albo konsultanta świetnie nadają się osoby ze smykałką przedsiębiorcy, które lubią rozmawiać z ludźmi.

Atrakcyjne warunki współpracy

Konsultant AVON po bezpłatnej rejestracji na stronie internetowej zyskuje swobodny dostęp do wielu markowych promocji. Jako konsultant możesz zamawiać produkty na własne potrzeby – nawet bez konieczności sprzedawania. Po zalogowaniu zamawiasz produkty z rabatem do 40% i bierzesz udział w atrakcyjnych programach rabatowych. Jeśli chcesz zacząć zarabiać, po prostu sprzedajesz produkty AVON znajomym i klientom. Każdy konsultant ma także dostęp do wielu korzyści i ofert specjalnych, które warunkują zarobki w AVON, a także może brać udział w świetnych programach motywacyjnych, które pozwalają osiągnąć jeszcze większe zarobki.

Praca, która stanie się przyjemnością

Zostań konsultantką albo konsultantem i zacznij zarabiać w AVON. Będziesz mógł zarządzać swoim czasem pracy, uda Ci się zaoszczędzić trochę pieniędzy, zyskasz dostęp do markowych kosmetyków i bezpłatnych materiałów promocyjnych, a co najważniejsze – zaczniesz się realizować i czerpać satysfakcję z tego, co robisz. Praca konsultanta nie jest nudna i sztampowa, nic nie przebiega według schematu, ale ściśle dopasowuje się do Twoich oczekiwań. To rozwiązanie dla osób kreatywnych, które chcą rozwijać swoje pasje i nie lubią stać w miejscu. Praca konsultanta daje jednocześnie nieograniczone możliwości w zakresie twórczego rozwoju i nabywania doświadczenia na rynku pracy dorywczej.