W większości przypadków poleasingowe samochody dostawcze kojarzą się z bardzo dużym poziomem wyeksploatowania i kiepskim stanem technicznym.

W większości przypadków poleasingowe samochody dostawcze kojarzą się z bardzo dużym poziomem wyeksploatowania i kiepskim stanem technicznym. Spowodowane jest to przede wszystkim mityczną wizją szalonego kierowcy, który każdego dnia robi wszystko co może, aby tylko zdążyć dowieźć transport czy paczkę. Nie jest to całkowita nieprawda, jednak warto zwrócić uwagę na to, że wszystkie poleasingowe samochody dostawcze to produkty, które cechują się w pełni uzupełnioną książeczką serwisową i regularnym serwisowaniem w ASO. Sprawia to, że nawet 200 czy 300 tysięcy przebiegu nie powinno w takiej sytuacji odstraszać. Jest to bowiem w pełni udokumentowane – co w gruncie rzeczy jest rzadkością, jeśli chodzi o inne samochody używane. Co więcej, większość z posiada przekręcone liczniki, co sprawia, że tak naprawdę największą niewiadomą jest ilość zrobionych przez nią kilometrów.

Znajdź swoje auto na jednym z wielu portali ogłoszeniowych

Dużym atutem w kontekście wyboru poleasingowego samochodu dostawczego jest możliwość korzystania z profesjonalnie zaprojektowanych serwisów ogłoszeniowych, posiadających kompletne interfejsy i informacje przedstawione w sposób niezwykle przejrzysty. To ważne na etapie wyboru samochodu, aby mieć jasność co do tego, co jest wybierane.

Wiele aukcji zawiera dokładne informacje o przebiegu samochodu i przebytych naprawach. Dzięki temu wyszukanie odpowiedniego samochodu, dostosowanego do naszych potrzeb jest stosunkowo proste.

Najważniejsze atuty poleasingowych samochodów dostawczych:

– Cena – w większości przypadków są to samochody w bardzo dobrych cenach, które są nawet kilkadziesiąt procent tańsze, aniżeli klasyczne samochodu używane. To bardzo ważne w początkowym okresie prowadzenia działalności.

– Udokumentowana historia – praktycznie wszystkie samochody posiadają pełną historię serwisowania i regularne wpisy do książeczki.

– Sprawdzone pochodzenie – poleasingowe samochody dostawcze dostępne są wyłącznie ze sprawdzonych źródeł, np. firm, które udostępniają pełną historię użytkowania.