Profesjonalna prostownica BaByliss PRO. Jaki model wybrać dla Siebie?

Zobacz najlepsze modele profesjonalnych prostownic BaByliss PRO!

Prostownica to sprzęt bardzo przydatny w każdym salonie fryzjerskim, ale również w domu. Pozwoli na szybkie wygładzenie włosów oraz nawet na wyczarowanie fryzury z loków. Na rynku znajdziemy wiele produktów, które różnią się między sobą dostępnymi funkcjami. Dzisiaj chcemy opowiedzieć o prostownicach BaByliss PRO (ważne aby po nazwie występowało fraza „PRO” ponieważ wtedy mamy do czynienia z wersją profesjonalną). Na co warto zwrócić uwagę, wybierając prostownicę BaByliss PRO dla siebie? Jest wiele ważnych elementów ale o tym poniżej.

Gdzie kupić oryginalne prostownice BaByliss PRO z hologramem

Ze względu na wiele podróbek, które występują w internecie należy wybierać oficjalnych przedstawicieli, którzy oferują produkty BaByliss PRO z hologramem, który gwarantuje oryginalność produktu (jednym z oficjalnych przedstawicieli jest Pro-sprzet.pl gdzie można zobaczyć oryginalne prostownice).

Moc i zakres regulacji temperatury

Prostownice o większej mocy szybciej się nagrzewają i dzięki temu można użyć ich praktycznie od razu. Sprawdź koniecznie, jaką moc ma model, który chcesz wybrać. Na urządzeniu powinien również znaleźć się wskaźnik, który pokazuje temperaturę w stopniach Celsjusza. Blokada temperatury i jej kilkustopniowa regulacja to ważne parametry, na które warto zwrócić uwagę.

Polecane modele:

Prostownica BaByliss Pro BAB2654ORCE Orchidea

orchidea

Prostownica BaByliss Pro BAB2091EPE The Straightener

straightener

Rodzaj i rozmiar płytek

Wybierając prostownicę, warto zainwestować w model z płytkami wykonanymi z trwałych materiałów. Na rynku dostępne są urządzenia z płytkami wzmocnionymi tytanem lub turmalinem. Sprawiają one, że prostownica jest wytrzymała i idealnie gładka. Długość i szerokość płytek to również bardzo ważna kwestia. Zastanów się, jakie parametry będą najlepsze dla Twoich włosów. Przy długich włosach sprawdzą się dłuższe płytki, podobna zasada obowiązuje przy grubych i ciężkich włosach, które są trudne do wyprostowania. Tu warto stawiać na szerokie płytki prostownicy.

Polecane modele

Prostownica BaByliss Pro BAB2073EPE Dry & Straighten

dry

Prostownica BaByliss Pro BAB2072EPE Sleek Expert

sleek-expert

Ergonomia i wygoda użytkowania

Sprawdź koniecznie, jak długi kabel ma prostownica. Może to mieć znaczenie, jeśli używać będziesz tego sprzętu w salonie. Obrotowy kabel pozwala na wygodne operowanie urządzeniem. Prostownica może mieć również blokadę temperatury i opcję automatycznego wyłączenia, która zwiększa bezpieczeństwo jej stosowania. Przyda się również specjalny uchwyt umożliwiający powieszenie sprzętu.

Polecane modele:

Prostownica BaByliss Pro BAB2072EPRE Fast & Furious

fast

Prostownica BaByliss Pro BAB2072EPE Sleek Expert , gratis spray do prostowania Babyliss ProLiss 3 250ml

sleek-plyn

Dodatkowe funkcje

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym efekcie gładkich włosów, poszukaj prostownicy z opcją jonizacji. W ofertach wielu producentów znajdziesz również prostownice z podczerwienią, parowe, prostownico-lokówki, czy małe modele idealne do prostowania grzywki. Nowością są również urządzenia z funkcja pary, które działają nawilżająco.

Polecane modele:

Prostownica BaByliss Pro BAB2191SEPE Ultrasonic Cool Mist

cool

Mini prostownica BaByliss Pro BAB2050E BabySleek

mini

Poprzedni

Agroturystyka – ciągłe niedopowiedzenia prawne

Następny

Obowiązek noszenia hełmów ochronnych w magazynach

2 Comments

  1. Mam prostownice Babylissa jest to moje ukochane cudeńko, które nie zamieniłabym na nic innego! Polecam

  2. uwielbiam prostownice Babyliss :) sama takiej używam :)

Dodaj komentarz

Powered by WordPress & Theme by Anders Norén