Każda z nas ma świadomość nieuchronności procesu starzenia się skóry. Zmarszczki, wiotkość, brak elastyczności i promienności to tylko niektóre cechy dojrzałej cery, które sprawiają, że nie czujemy się komfortowo. Mimo, że nie jesteśmy w stanie uniknąć dojrzewania skóry twarzy, to możemy zadbać o nią tak, aby jak najdłużej wyglądała zdrowo. W takim właśnie celu marka L’Oreal Paris stworzyła serię kosmetyków o mocy lasera – Revitalift Laser X3!

Czy starzenie się skóry można zatrzymać?

Proces starzenia się skóry jest nieunikniony. To normalne zjawisko, że wraz z wiekiem cera zaczyna się zmieniać. Pierwsze oznaki dojrzałości skóry można dostrzec już po 25 roku życia. Zmarszczki, szybsza utrata wody, wiotkość, zmniejszona elastyczność oraz brak promienności to główne zmiany, jakie można zauważyć. Nie jest powiedziane, że przekroczenie tej granicy wiekowej wiąże się z natychmiastowymi odstępstwami od młodzieńczego wyglądu. Niektórzy mają ‘’dobre geny’’ i na długo zachowują niezaprzeczalną młodość. Bez względu na to czy wcześniej, czy nieco później dostrzeżesz pierwsze oznaki starzenia to i tak ich nie unikniesz, ponieważ proces ten jest wpisany w biologię naszej skóry. Tak samo jak nie masz wpływu na ich pojawienie się, tak samo z zatrzymaniem ich dalszego rozwoju. Stosując jednak odpowiednie kosmetyki masz szansę opóźnić ten proces!

Revitalift Laser X3 – laseroterapia przy pomocy kosmetyków

Marka L’Oreal Paris doskonale zdaje sobie sprawę z nieuchronności procesu starzenia się skóry. Dodatkowo ma świadomość, że każda z kobiet, jak najdłużej chciałaby cieszyć się młodym wyglądem. Z tego też względu stworzyła innowacyjną serię kosmetyków – Revitalift Laser X3, których stosowanie można porównać do działania lasera. Zamień dyskomfort i brak pewności siebie, których źródłem są widoczne oznaki starzenia się skóry i bez użycia laserów frakcyjnych odkryj się na nowo! Kosmetyki anti-age to doskonałe przeciwzmarszczkowe produkty, których działanie jest niezwykle kompleksowe, co przemawia za niepodważalną skutecznością Revitalift Laser X3. Oto kosmetyki, które wchodzą w skład tej serii.

  • Krem na dzień to jeden z tych produktów, który obowiązkowo powinien znaleźć się w Twojej kosmetyczce. Codzienna aplikacja kremu Revitalift to gwarancja dogłębnie nawilżonej skóry bez uczucia ściągnięcia. Efekty, jakie dostrzeżesz po stosowaniu tego kremu są porównywalne do tych, jakie gwarantują zabiegi kosmetyczne. Twoje zmarszczki zostaną wypełnione, zatem skóra będzie gładka i pozbawiona bruzd oraz zagłębień. Dodatkowo owal twarzy zyska pięknych kształtów, co jest gwarancją zagęszczenia skóry. Krem zawiera cenne dla skóry składniki, główne z nich to Pro-Xylan, fragmentaryzowany kwas hialuronowy, kwas lipohydroksylowy – LHA.
  • Krem na noc pomoże Ci w regeneracji skóry nocą. Produkt ma niezwykle skoncentrowany skład, dzięki czemu działa niczym maska przeciwzmarszczkowa, która zwiększa zdolności samoregeneracyjne skóry. Krem wykazuje potrójne działanie – koryguje zmarszczki; uzupełnia ubytki skóry, przywracając jej naturalną strukturę; wzmacnia barierę ochronną skóry, dzięki czemu skutecznie zwalcza ona szkodliwe czynniki zewnętrzne i uniemożliwia ich negatywny wpływ względem cery.
  • Serum anti-age to kosmetyk o jeszcze bardziej skoncentrowanym składzie, niż krem. Bazuje na drogocennych składnikach takich jak Pro-Xylan, kwas hialuronowy, kwas lipohydroksylowy i Ceramid-Pro. Serum pięknie wygładza skórę i rozjaśnia wszelkie przebarwienia, których z wiekiem na skórze jest coraz więcej. Stosowanie serum Revitalift to gwarancja jędrnej i elastycznej cery, a dodatkowo zwężonych porów i wygładzonych zmarszczek.
  • Krem pod oczy to produkt, który działa na dwóch poziomach – zewnętrznym i wewnętrznym. Pobudza i ożywia skórę wokół oczu, dzięki obecności kofeiny; w efekcie czego niwelowane są opuchnięcia i sińce. Z drugiej zaś dba o odpowiedni poziom wody w strukturach skóry pod oczami,  wygładza zmarszczki i troszczy się, aby delikatna skóra wokół oczu umiejętnie broniła się przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.