Ślub to najpiękniejsza uroczystość w najważniejszym dniu w roku. Tego dnia wszystko musi być najpiękniejsze i dać się zapamiętać z najkorzystniejszej strony. Podobnie jest z weselem, a konkretnie z miejscem, gdzie to wielkie wydarzenie w życiu każdego człowieka będzie świętowane. Tylko jak wybrać tę idealną?

Duża czy mała?

            Przede wszystkim warto skupić się na wyborze takiej Sali, która odpowiada ilości gości weselnych. Nie powinniśmy bowiem dopuszczać do sytuacji, w której duża sala weselna wygląda na pustą przez małą liczbę osób lub na odwrót, gdy zbyt mała sala zdaje się ledwie mieścić każdego. Dlatego przy wyborze sali weselnej – Na Skrajnej oferuje kompromis.

Z tańcem czy bez?

            Nie zawsze sala weselna będzie przeznaczona na wesele. Czasami jest to bankiet, obiad czy kolacja, która trwa tylko kilka godzin i kończy się przed północą. Wówczas sala nie musi mieć miejsca wydzielonego parkietem do tańca. Z drugiej strony, jeśli decydujemy się na wesele w pełnej krasie, musimy zadbać o komfort gości i wybrać taką salę, która dopasuje się do ilości gości także pod względem miejsca do zabawy.

W pakiecie z hotelem?

            Niejednokrotnie decydujemy się na wesele połączone z poprawinami. Wówczas hotel w tym samym miejscu jest wielką zaletą. Nie zawsze jednak jest to konieczne, np. gdy organizujemy tylko kolację weselną lub decydujemy się na inny hotel. Czasami większość gości jest z miejsca, w którym odbywa się ślub i nie ma powodu do organizowania także miejsc do spania. Sala weselna – Na skrajnej to pełna możliwość wyboru.

Wnętrze czy widok z zewnątrz?

            Aspekt wizualny tego dnia jest niezwykle ważny. Nie chodzi tylko o to, by zdjęcia wyszły niepowtarzalnie, ale także o to, by wnętrze pasowało do całości i dawało komfort dla Młodej Pary. Warto zatem zastanowić się czy wygląd sali weselnej z zewnątrz jest aż tak ważny. Zwykle liczy się to, co w środku, jednak w tym przypadku dobrze byłoby połączyć przyjemne z pożytecznym.