att00003Planujesz remont mieszkania? W październiku i listopadzie wszystkie niezbędne materiały kupisz 10% taniej. A to dzięki wspólnej promocji lidera rynku wierzytelności i jednego z największych internetowych marketów budowlanych. Poznaj szczegóły akcji.

Koszty związane z odnawianiem domu czy mieszkania potrafią dotkliwie obciążyć domowy budżet. Nic dziwnego, że wielu z nas – aby podołać tym wydatkom – decyduje się na kredyt. Jak pokazały badania („Wydatki Polaków”, kwiecień 2015 r.) przeprowadzone przez Instytut Millward Brown na zlecenie Grupy KRUK, remont to druga najpopularniejsza przyczyna zaciągania tego typu zobowiązań finansowych wśród Polaków.  

 

Mając na uwadze ten fakt, Grupa KRUK oraz jeden z największych internetowych marketów budowlanych – Stukpuk.pl – przygotowały specjalną promocję. W ramach programu „Oszczędzaj z KRUK-iem” od 1 października do 30 listopada 2016 roku pod hasłem „TANIE MALOWANIE” wszystkie produkty na stronie internetowej sklepu będzie można nabyć z 10-procentowym upustem.

 

Aby skorzystać z rabatu, wystarczy zarejestrować się na stronie oszczedzaj.kruk.eu i odebrać jednorazowy kod uprawniający do zniżki. Oprócz atrakcyjnych rabatów, w promocji będzie można zakupić również specjalne zestawy malarskie „Tanie malowanie” w najlepszych cenach na rynku. W skład każdego z nich wchodzą: biała farba, grunt, wałki z kuwetą, folie ochronne, taśmy malarskie, akryl malarski i szpachelka. Zestawy różnią się ilością produktów, a ich ceny są nawet do 67 zł niższe niż oferty popularnych marketów budowlanych.

 

Zamówienia w ramach promocji, po uzyskaniu kodu rabatowego, można składać bezpośrednio na stronie internetowej Stukpuk.pl lub telefonicznie, pod numerem 71 750 60 06 od pn. do pt. w godzinach od 8:00 do 18:00.

 

Więcej szczegółów na temat akcji promocyjnej znajdziesz na stronie: https://oszczedzaj.kruk.eu/