img_0879

Coraz częściej mamy do czynienia z wirtualną rzeczywistością. Dzisiaj nowe technologie wkraczają do firm z różnych branż. Czy myślałeś kiedyś o wirtualnym przymierzaniu ubrań? Dzisiaj to innowacyjne rozwiązanie jest możliwe.

Jak to działa? 

Firmy zajmujące się tworzeniem aplikacji VR są bardzo innowacyjne i korzystają Nowoczesne technologie pozwalają na stworzenie takich aplikacji jak wirtualna przymierzalnia.

Firma ZENonVR z Gliwic potrafi stworzyć oprogramowanie umożliwiające wyświetlanie na ekranie w czasie rzeczywistym wizerunku użytkowników wraz z danym ubiorem.  Możliwe jest też stworzenie aplikacji umożliwiającej wyświetlenie obrazu w trybie rozszerzonej rzeczywistości, umożliwiającej przymierzenie różnych strojów.

Co ciekawe, stanowisko z wirtualną przymierzalnią strojów może być w pełni interaktywne i ściśle związane z czynnościami jakie wykonuje użytkownik i jego mimiką.

Dostarczona aplikacja ma charakter otwarty, tzn. zamawiający we własnym zakresie, w prosty sposób, będzie mógł zmieniać, dodawać nowe stroje bez ograniczeń ich ilości. Nieważne czy będzie to najnowsza sukienka z Twojej kolekcji czy też zimowy płaszcz. Użytkownik będzie mógł przymierzyć je wirtualnie.

Prezentacja oferty sklepu w tak innowacyjny i nowoczesny sposób zapewne podniesie jego atrakcyjność w oczach klientów. Nowe technologie są na wagę złota. Klienci je doceniają.

Aplikacja może mieć możliwość zapisywania zdjęć użytkowników w danym stroju, z transferem na urządzenia mobilne użytkowników poprzez e-mail.

Wirtualne przymierzalnie otwierają zupełnie nowe możliwości – szczególnie dla sklepów internetowych, w których klient nie ma możliwości przymierzenia danego produktu. Dzięki nowoczesnym technologiom – może przejrzeć się w lustrze zanim produkt dostarczy do niego kurier.

baner-vr2