Obecnie tematem na topie jest “zdrowa, ekologiczna żywność”. Magazyny i strony internetowe, zajmujące się zagadnieniami lifestyle, sugerują, że jest to najważniejszy czynnik oddziaływający na stan zdrowia naszego organizmu. Jednak w momencie zgłębienia się w temat można zauważyć pewne niedopowiedzenia. Jakie?

Tryb życia — skutki szybkiego tempa i deficytu snu

 

Sama dieta nie jest w stanie utrzymać poprawnej kondycji zdrowia, kiedy równocześnie prowadzimy destrukcyjny tryb życia. Co można rozumieć pod tym pojęciem? Brak ruchu, regularne poddawanie się negatywnemu wpływowi używek takich jak alkohol, papierosy, kawa, czy słodycze oraz brak regularnego snu! Sumarycznie te wszystkie czynniki mogą doprowadzić do poważnych problemów zdrowotnych mimo odpowiedniej diety! Skąd zatem czerpać wiedzę, w jaki sposób unormować swoje tempo, aby osiągnąć harmonię prowadzącą do pełni sił i witalności? Jeśli jesteśmy nastawieni na rozpoczęcie zdrowego trybu życia, pod opieką profesjonalistów o medycznym zapleczu najlepszym wyborem jest program Wellness, podczas którego — pod okiem specjalistów — można rozpocząć wyrabianie w swoim zachowaniu zdrowych nawyków. Programy Wellness dodatkowo stanowią zaufane i sprawdzone źródło wiedzy, która, jako podstawa zrozumienia funkcjonowanie organizmu, pomoże świadomie podejmować decyzje dotyczące swojego zdrowia.

 

Jakie tematy są poruszane podczas warsztatów typu Program Wellness?

 

Wszystkie warsztaty są tematyczne, ponieważ stanowią odpowiedź na potrzeby zainteresowanych. Jednak w każdym przypadku poruszają one zagadnienia, które po wdrożeniu w życie, pozytywnie wpływają na jakość naszego zdrowia. Dobrym przykładem jest program oczyszczania i odnowy, podczas którego można dowiedzieć się, jak eliminować negatywne skutki szybkiego tempa życia, nieodpowiedniej diety, braku snu, czy innych niekorzystnych bodźców zewnętrznych.

 

Na czym się skupić podczas uczestnictwa w warsztatach dotyczących zdrowia?

 

Oczywiście na sobie! Programy typu wellness to również idealny moment, by poznać swoje prawdziwe potrzeby oraz zrozumieć swoje zachowania, myśli, czy niekontrolowane odruchy! Dlatego też są szczególnie polecane jako wyjazd regeneracyjny, który będzie bazą do rozpoczęcia etapu prawdziwego samorozwoju i wspierania zdrowia i pozytywnych nawyków!

 

Więcej informacji dotyczących Programu Wellness Detox&Rejuvenation:

https://imc.wroc.pl/pakiety/rejuvenation-detoks/